Przygotowanie do sprzedaży

Analiza i wycena

dmb_sprzedaz_przygotowanieSprzedaż domu czy mieszkania – zarówno w Sochaczewie, jak i w każdym innym mieście – to niezwykle skomplikowany proces, którego nie da się przeprowadzić, stosując szablonowe metody. Dlatego współpracę z Klientem zawsze zaczynamy od dokonania analizy jego potrzeb. Mamy świadomość, że aby korzystnie sprzedać powierzoną nam nieruchomość, musimy szczegółowo poznać motywy stojące za decyzją o jej zbyciu. To pierwszy krok, bez którego kolejne działania zazwyczaj okazują się nieskuteczne. Dokładna ocena sytuacji umożliwia nam skonstruowanie i wypromowanie oferty w taki sposób, aby stała się ona atrakcyjna i jak najszybciej znalazła potencjalnego nabywcę.

Bliźniaczą siostrą analizy potrzeb sprzedającego jest odpowiednia WYCENA wartości rynkowej nieruchomości, stanowiąca fundament sukcesu sprzedaży. Błędem jest proponowanie ceny na podstawie średniego kosztu ogłaszanych w danej chwili konkurencyjnych ofert, czy też subiektywne odczucia sprzedającego. Właściwe oszacowanie wartości wymaga uwzględnienia wielu czynników, których pominięcie zaowocuje tym, że Twoja nieruchomość na stałe wrośnie w krajobraz serwisów ogłoszeniowych. W tej kwestii nasze biuro nieruchomości z Sochaczewa ma ogromne doświadczenie. Wiemy, co zrobić, abyś SPRZEDAŁ, a nie SPRZEDAWAŁ dom, mieszkanie, czy działkę, nawet jeśli wymaga to zmierzenia się z takimi problemami, jak podział majątku, ustalenie praw do nieruchomości, obciążenia komornicze, czy inne zawiłości prawne.

Reasumując – analiza i wycena to podstawowe narzędzia do oszacowania każdego domu oraz mieszkania na sprzedaż czy lokalu do wynajęcia, nie tylko na terenie Sochaczewa i okolic. Gwarantuje to fachową ocenę względem stanu prawnego, estetycznego i określenia strategii skutecznej, możliwie szybkiej oraz korzystnej sprzedaży.

Firmy partnerskie
partnerzy-geodezja-mb partnerzy-grafos partnerzy-green-idea partnerzy-wega