Poradnik kupującego

dmb_poradnik-kupujacego_imageKażdy, kto planuje kupić nieruchomość, staje przed bardzo trudnym zadaniem. Niezależnie od tego, czy ma sprecyzowane oczekiwania, zdefiniowane potrzeby lub też pozostaje otwarty na propozycje, powinien dokładnie przemyśleć, czy inwestycja jest dla niego odpowiednia.

Zdarza się, że bazując na emocjach, kupujący wpada w pułapki czyhające na niego w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Nieuczciwi sprzedający, nieuregulowany stan prawny nieruchomości, zawiłości procedur, konieczność zdobycia odpowiedniej dokumentacji – to tylko niektóre trudności, jakich możesz się spodziewać na drodze do realizacji swoich marzeń. Doskonale to rozumiemy. Dlatego oferujemy Ci pomoc na każdym etapie Twoich starań. Jako agencja nieruchomości z Sochaczewa znajdziemy odpowiednie mieszkanie, dom, działkę, biuro czy lokal na sprzedaż lub do wynajęcia. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez wszelkie procedury, abyś mógł cieszyć się z dokonanego zakupu. Będziemy z Tobą od początku do końca tego skomplikowanego procesu. Chyba że zaprosisz nas do współpracy nieco później. Wówczas również nie odmówimy!

Jeśli wybrałeś już wymarzoną nieruchomość – podjąłeś ryzyko. Pozwól, że zabezpieczymy Cię w dalszych działaniach! Z radością zadbamy o wszelkie detale potrzebne do korzystnego sfinalizowania transakcji. Dla nas Twoje zadowolenie jest priorytetem.

Chcesz kupić nieruchomość? Poznaj nasze możliwości! Oto co proponujemy:

  • szczegółową weryfikację nieruchomości na terenie Sochaczewa i okolic, m.in.: dokumentacja, stan prawny, zgodność stanu prawnego ze stanem faktycznym, określenie ryzyka transakcji,
  • oszacowanie wartości rynkowej,
  • pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie zakupu nieruchomości (kredyty, pożyczki, program MDM),
  • kompletowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji,
  • przygotowanie/analiza treści umowy przedwstępnej,
  • organizację obsługi prawnej w celu zabezpieczenia prawidłowości realizacji transakcji,
  • organizację obsługi transakcji umowy końcowej przez najlepsze kancelarie notarialne,
  • gwarancję bezpieczeństwa transakcji na każdym etapie realizacji usługi (usługa objęta ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej),
  • Pakiet korzyści.
Firmy partnerskie
partnerzy-geodezja-mb partnerzy-grafos partnerzy-green-idea partnerzy-wega