O Firmie

Jesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości z Sochaczewa. Naszą firmę tworzy zespół ludzi, których połączyła doskonała znajomość swojego fachu i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Połączenie wiedzy, kompetencji, doświadczenia i entuzjazmu sprawia, że team profesjonalistów potrafi sprostać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Od lat wyznaczamy standardy kompleksowej, bezpiecznej oraz rzetelnej obsługi.

Specjalizujemy się w obsłudze transakcji w Sochaczewie i jego okolicach, na lokalnym rynku nieruchomości w zakresie domów, działek i mieszkań na sprzedaż, a także lokali do wynajęcia.

Szczególny nacisk kładziemy na skuteczność w procesach kupna-sprzedaży nieruchomości problematycznych. I choć taka forma działalności jest nam najbliższa, nie ograniczmy się do niej ani pod względem lokalizacji, ani przedmiotu transakcji. Pracując z ludźmi i dla ludzi, fundament relacji biznesowej opieramy na wzajemnym szacunku, zaufaniu oraz uczciwości, budując z powodzeniem pozytywny wizerunek firmy.

Jakkolwiek banalnie to zabrzmi – satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Z nami sprzedaż, kupno lub wynajęcie nieruchomości w Sochaczewie lub jego okolicach będzie proste i przyjemne. Proponowane przez nas rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, warunkując je bezwzględnie bezpieczeństwem transakcji. Wnikliwe obserwacje zmieniającego się rynku nieruchomości i panujących na nim tendencji pozwalają nam w możliwie najlepszy sposób sprostać rosnącym wymaganiom, a także potrzebom Klientów. Gotowość na nowe doświadczenia i potrzeba zmian motywują nas do nieustannego kształcenia się oraz wykorzystywania w praktyce coraz nowszych narzędzi do pracy.

W naszym biurze pośrednictwa nieruchomości z Sochaczewa działamy na podstawie zdobytego doświadczenia, co pozwoliło nam stworzyć warunki do tego, aby proces sprzedaży i zakupu nieruchomości był dla Klientów jak najkrótszą drogą, w jak najlepszym towarzystwie.

dmb_o_firmie

Oferujemy m.in. sprzedaż i kupno nieruchomości (także z obciążeniami) zgodne z indywidualnymi potrzebami Klienta, weryfikację wraz z regulacją stanu prawnego nieruchomości połączoną z oszacowaniem wartości oraz organizację procesu marketingowego i obsługi prawnej przez najlepsze kancelarie notarialne. Ponadto świadczymy usługi home staging, wykonujemy profesjonalne sesje fotograficzne. Możesz liczyć na pomoc z naszej strony w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości (kredyty i konsolidacje) oraz wyboru optymalnego ubezpieczenia nieruchomości. Działamy również w przypadku doradztwa w zakresie optymalnej strategii transakcyjnej z uwzględnieniem zależności podatkowych czy wykonaniu usług geodezyjnych i remontowych.

Co oferujemy

1

Sprzedaż i kupno nieruchomości w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta.

2

Sprzedaż i kupno nieruchomości z obciążeniami.

3

Określenie wartości nieruchomości w oparciu o ceny transkcyjne i aktualne tendencje rynkowe

4

Weryfikację stanu prawnego nieruchomości.

5

Regulowanie stanów prawnych nieruchomości.

6

Organizację procesu marketingowego.

7

Organizację obsługi prawnej w celu zabezpieczenia prawidłowości realizacji transakcji.

8

Organizację obsługi przez najlepsze kancelarie notarialne.

9

Usługi home staging.

10

Profesjonalne sesje fotograficzne.

11

Ubezpieczenia nieruchomości na preferencyjnych warunkach.

12

Pomoc w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości (kredyty i konsolidacje).

13

Doradztwo w zakresie optymalnej strategii transakcyjnej z uwzględnieniem zależności podatkowych.

14

Pomoc w zakresie usług remontowych.

15

Pełen zakres usług geodezyjnych.

Firmy partnerskie
partnerzy-geodezja-mb partnerzy-grafos partnerzy-green-idea partnerzy-wega