Home Staging

dmb_home_staging_image

Kupujący nieruchomości nie patrzą na nie oczami sprzedających. Dlatego, aby szybko znaleźć dobrego nabywcę, należy pamiętać o tym, żeby wystawione na sprzedaż dom lub mieszkanie stały się dla niego atrakcyjne. Jako profesjonalne biuro nieruchomości z Sochaczewa wiemy, jak tego dokonać. Dzięki naszej pomocy osoby oglądające Twoją nieruchomość zobaczą w niej swoje wymarzone miejsce na ziemi!

Korzenie home stagingu sięgają lat 70-tych XX wieku, kiedy to amerykańska dekoratorka wnętrz – Barbara Schwarz – odkryła, jak wielką rolę przy sprzedaży ma sposób prezentacji. Do dziś technika przygotowania wnętrza do przedstawienia potencjalnym nabywcom rozwinęła się i nadal jest udoskonalana.

W naszej pracy stosujemy ją z powodzeniem. Mamy świadomość tego, jak wielką rolę w podniesieniu atrakcyjności nieruchomości odgrywają takie elementy jak kolorystyka wnętrza, właściwe zagospodarowanie przestrzeni, dbałość o szczegóły (zapach, oświetlenie), neutralne – niekojarzące się z życiem właściciela mieszkania czy domu – dekoracje. Odpowiednie zgranie każdego z tych elementów sprawia, że kupujący zaczynają widzieć w
oglądanym miejscu „swój kąt”. Bezpieczny i przyjazny. I jest gotów go kupić. A o to przecież chodzi!

PRZYGOTOWANIE DO SPRZEDAŻY domu lub mieszkania w Sochaczewie i okolicach obejmuje szereg działań, które z punktu widzenia osoby postronnej nie są ze sobą powiązane. Analiza potrzeb, wycena, zmiany wizerunkowe, odpowiednia promocja, a także elastyczność sprzedającego skutkująca przystosowaniem się do wymogów rynku i zrozumieniem oczekiwań kupujących – to różne elementy jednej układanki. Tak szeroki zakres czynności jest konieczny, aby proces sprzedaży zakończył się udaną, bezpieczną i korzystną dla obu stron transakcją. Nasze doświadczenie umożliwi Ci osiągnięcie celu, który w chwili nawiązania współpracy staje się również naszym dążeniem. Dzięki temu Twoja nieruchomość stanie się TOWAREM najwyższej jakości, na który z pewnością znajdą się chętni.

Firmy partnerskie
partnerzy-geodezja-mb partnerzy-grafos partnerzy-green-idea partnerzy-wega